Menu
Budujeme a staráme se. V regionu Frýdku-Místku a okolí.

Váš bazén

Až se pustíme do práce, dáme si záležet, abyste z nového bazénu byli nadšeni dnes i za deset let.
Jak to uděláme

Bazén za milion

Právě to si pomyslíte, kdykoliv se okolo toho svého mihnete – bazén za milion! Ani po letech vás totiž nepotkají významnější starosti. Už při návrhu se zajímáme o zdánlivě nepodstatné detaily, ze kterých ale často vyplavou docela podstatné problémy. Těm pečlivě předcházíme. A také proto výše investice často přesahuje onen milion.

Přímá cesta k bazénu

01

Osobní setkání

Vyslechneme si vaše představy, zhodnotíme vše, co má na realizaci bazénu nějaký vliv, a společně najdeme řešení, které bude estetické i funkční. První schůzku máte zdarma.
Jak probíhá první schůzka
Na první schůzku si vyhraďte alespoň dvě hodiny. Napřed nás budou zajímat vaše očekávání, přičemž vám rovnou odpovíme, zdali jsou reálná, nebo bude potřeba je přehodnotit. Seznámíme se se všemi možnostmi a omezeními, která přináší podoba zahrady, případně stavby nebo připojení na zdroj elektrické energie, vodovod a kanalizaci. 
Představíme vám možná řešení, odhadneme náklady na realizaci a uvedeme vás do problematiky výstavby i následného provozu bazénu.
02

Návrh řešení

Připravíme technické řešení vašeho nového bazénu se souhrnem všech komponentů a podrobným rozpočtem. Cena vyhotovení technického řešení začíná na 10 000 Kč.
Co obsahuje technické řešení
V rámci technického řešení získáte specifikaci všech komponentů a cenovou nabídku, ve které cenu vyčíslíme položku po položce. Další podklady nezbytné pro stavbu a další řemesla připravíme až v rámci realizace. Každý návrh řešení připravujeme na míru – někdy ho dokážeme zpracovat hned po úvodní schůzce, jindy potřebujeme více času a prostoru pro podrobné diskuze. Technické řešení vám osobně představíme a případně ještě zapracujeme úpravy, na které společně narazíme.
Pokud se jedná o složitější projekt, do kterého vstupujeme pouze jako jeden z více účastníků, zabere příprava technického řešení daleko více času – čeká nás jednání nejen s vámi jako zadavatelem, ale také s dalšími profesemi a seznámení se s projektovou dokumentací stavby, elektroinstalací, topení, zdravotně technické instalace atp. K cenové nabídce pak získáte také souhrn požadavků a dohod s ostatními profesemi, technickou zprávu a případně také výkresy situace či sjednaných detailů.
Připravit vám můžeme také podklady, se kterými následně oslovíte projektanta nebo ostatní profese (stavební firmu, zahradníky atp.).
Zpracování technického řešení vás nezavazuje k následné realizaci.
03

Realizace bazénu

Protože každý náš bazén je originál, zabere jeho realizace několik týdnů. Začneme už tím, že s dalšími řemeslníky na stavbě zkoordinujeme naše požadavky i průběh práce. Vyhrajeme si i s detaily, které nevidíte. A na výsledek budete hrdí – slibujeme.
Jednotlivé fáze realizace
Realizace bazénu zabere se vším všudy zpravidla tři a více měsíců – z toho jeden měsíc připadá za zkušební provoz.
  • Zpracujeme stavební dokumentaci (kupní smlouvu, smlouvu o dílo, případně objednávku) a požadavky stavební připravenosti.
  • Na koordinačních schůzkách se setkáme s dalšími profesemi a domluvíme naši součinnost.
  • Osobně se zúčastníme zemních a stavebních pracích a dohlédneme na jejich správnost.
  • Vybudujeme bazén a technologické příslušenství.
  • Bazén zprovozníme, odladíme jeho fungování a v průběhu zkušebního provozu vám ho předáme do užívání.
Až bude vše hotové, zahájíme měsíční zkušební provoz, během kterého vám ukážeme, jak o nový bazén pečovat. A budete-li chtít, postaráme se také o pravidelnou údržbu technologií, odzimování či zazimování.
Ukázky realizací

Venkovní bazény

Rozměry, tvar, barva, protiproud, schodiště malé či velké – venkovní bazény budujeme především z těžkých fólií, a tak můžeme jejich podobu naprosto přizpůsobit vám a vaší zahradě.
Pohled na venkovní bazén z pohovky
Bílek vnitřní bazén

Vnitřní bazény

Co je vhodné ven, nehodí se vždy také do interiéru. Pro originální vnitřní bazény proto kromě těžké fólie nabízíme také vany nerezové či betonové s obkladem. Záleží na vkusu i okolnostech.

Veřejné bazény

I malý bazén pro veřejnost, musí splňovat předpisy a technické požadavky úřadů. Samozřejmě s nimi umíme pracovat a budujeme bazény, které odpovídají nárokům penzionů, hotelů a menších wellness center.
Bílek komeční bazén
Bazény Bílek - Bazénová technologie

Jsme odborníci na technologie

Realizaci bazénové vany může zajistit i jiný dodavatel, případně vaše stavební firma. Podstatnou složkou dobře fungujícího bazénu jsou ale také technologie – a právě na technologickou část pak můžete poptat nás.

Zasadíme bazén do zahrady

AK zahrady logo
bazenybilek-venkovni_bazen
Ukázky realizací

Přednosti vašeho bazénu

Jedinečnost

Podzemní voda, svažitost terénu, podoba zahrady – kromě vašich představ hrají i tyto faktory svou roli. Proto bude váš bazén ryzí originál – a žádný plastový prefabrikát.

Technologie

Hlavně na technologiích záleží, jak bezstarostný provoz vašeho bazénu bude a jestli se vám vyhnou všemožné „bazénové nemoci“. A my technologie opravdu umíme.

Životnost

Předáním díla nekončíme. Postaráme se o pravidelnou údržbu technologií, odzimování či zazimování, a takto zásadně prodloužíme životnost vaší investice – vašeho bazénu.

Jsme srdcaři

Už 25 let děláme své řemeslo. Ani po takové době se ale nedá mluvit o rutině. Pořád se učíme – pořád se zdokonalujeme. A vždy předáváme pouze takové dílo, za které se nemusíme stydět ani před vlastní rodinou.

Začneme ve třech krocích

Odpovězte nám na pár otázek, nechte tady kontakt a my se do dvou dnů ozveme.
Bazén poptávka
  • Kde a kdy
  • Jaký bazén
  • Váš kontakt

Kdy a kde

Jaký bazén

Váš kontakt


Kliknutím na tlačítko “Odeslat poptávku” dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů.

Nechcete otálet?

Otestujte si
naše nasazení
Zavolejte a uvidíte
Zahrada okolo
AK zahrady logo
©2024 Bazény Bílek. Všechna práva vyhrazena.
chevron-downchevron-leftchevron-right