Jediná sauna, která vás zahřeje dvakrát

Poprvé ve chvíli, kdy vstoupíte dovnitř, shodíte ručník, natáhnete se na lavičce a spokojeně vydechnete. Ach! Tohle jste si zasloužili.

 

A podruhé?

To když se těsně před odchodem do ledového bazénku posadíte a začnete se rozhlížet kolem sebe: „Je vůbec možné, že ty spoje v rozích tak krásně lícují? A ty lišty… nikde žádné mezery. Všechno jak podle pravítka. Ach!“

Tohle zahřeje u srdce.

 

 

Ale nemusí. Nemusí…

Po tom všem lítání z jedné schůzky na druhou jste unavení. Sauna by vás měla postavit na nohy.

Vstupujete dovnitř a zavíráte za sebou prosklené dveře. Na tu malou škvírku nad prahem jste si už zvykli. Odkládáte ručník, natahujete se na lavičce a do ticha sauny něco lehce zavrzá. A pak ještě jednou. To když se před odchodem do ledového bazénku posadíte.

Ještě se rozhlížíte kolem sebe: „Tu odchlíplou lištu v koutě bych měl asi spravit. Ach jo!“

Tohle vás zchladí. Místo bazénku.

 

Teda, zní to…

… děsivě? Dobře, to asi úplně ne. A ani se vám to nebudeme snažit namluvit. I když občas něco zavrzá a ne všechno přesně lícuje, pořád je tam teplo. A o to přece jde, no né?

No samozřejmě, že ne!

Do sauny chodíte vypnout.

Rozpustit všechny starosti.

Vyplavit endorfiny – hormony štěstí.

Uvolnit napětí.

Stabilizovat tlak – ten váš.

Což s tím vrzáním lavičky a drobnými estetickými nedostatky v koutech… Tak pravda, saunu si dopřávají i duše nedostatkům odolné až lehce flegmatické. Ale hádáme, že to vy asi nebudete?

Chápeme, ani my nejsme podobné typy. A chceme mít všechno ťip ťop.

 

 

Sauna, jakou chcete

Dřevem vonící, decentně svítící a pohodou sálající. Vídíte ji? Tak přesně takové a jim podobné tvoříme. Kolikrát i do míst, o kterých si říkáte: „Proboha, tady se přece sauna nemůže ani vlézt!“ 

Ale ona se nejenže vleze. Ono vám v ní taky bude krásně.

 

 

Začíná to u vašich představ

Které si v klidu vyslechneme. Připojíme naše zkušenosti. A potom postavíme saunu přímo a jen pro vás. Ne pro celou Evropu v instantním kartonovém balení se šroubkem navíc – kdyby se ze samé kvality jeden zlomil.

Stěny vám obložíme skandinávským smrkem, jehož malé zarostlé suky jsou jako znaménka krásy – prostě dokonalé. Nebo byste se raději saunovali s luxusem vonícím cedrem? A co kdybyste se natáhli na lavicích s jemnou kresbou olše?

Dotáhneme každý detail.

A možná vás i osvítí, když si do sauny pustíte stylové LED podsvícení.

 

 

Tak už víte, která sauna vás zahřeje hned dvakrát?

 

Chci saunu od Bílka >>