Menu
Budujeme a staráme se. V regionu Frýdku-Místku a okolí.

Vaše sauna

Nezáleží, jestli máte neomezený prostor nebo jen neforemný koutek. V sauně musíte najít pohodu. A tu vám zajistíme.
Jak to uděláme

Na milimetr přesná

V dlouhých horkých chvílích budete mít spoustu času prohlédnout si každý detail své nové sauny. Proto si dáme záležet, abyste jen těžko objevili nějaké nedostatky. Prostě to tak máme – na výsledku nám záleží, a tak bude vaše sauna precizně zpracovaná a přesně zapadne do místa, které si určíte – ať bude jakkoliv atypické.

Přímá cesta k sauně

01

Osobní setkání

Vyslechneme si vaše představy, zhodnotíme prostor pro umístění, navrhneme možnosti a společně najdeme řešení, které bude estetické i funkční. První schůzku máte zdarma.
Jak probíhá první schůzka
Na první schůzku si vyhraďte hodinu až dvě. Budou nás zajímat vaše očekávání a také zhodnotíme možnosti i omezení, která přináší zvolené umístění sauny. Společně prodiskutujeme provedení sauny z hlediska technického a samozřejmě také estetického. Odhadneme náklady na realizaci a uvedeme vás do problematiky výstavby i následného provozu sauny.
02

Návrh řešení

Připravíme technické řešení vaší nové sauny se souhrnem všech komponentů a podrobným rozpočtem. Vyhotovení technického řešení je zatím také zdarma.
Co obsahuje technické řešení
V rámci technického řešení získáte prvotní oceněný návrh včetně skici půdorysu a fotogalerie s obdobnými realizacemi – pro lepší představu o budoucí podobě vaší sauny. V cenové nabídce pak najdete do puntíku rozepsané vše, co bude obsahem díla – konstrukční hranoly, izolaci, tmel, finální dřevěný materiál, veškeré příslušenství, montáž i náklady na dopravu. Nad rámec cenové nabídky už vás tak nečekají žádné další výdaje.
Zpracování technického řešení vás nezavazuje k následné realizaci.
03

Realizace sauny

Protože každá naše sauna je originál a velmi záleží na stavební připravenosti, začneme k vám jezdit už v průběhu stavebních prací a kontrolovat jejich průběh. Realizace pak zabere většinou několik dnů, v případě složitějších řešení ale i týdnů.
Jednotlivé fáze realizace
Realizace sauny zabere se vším všudy zpravidla 6 až 10 dnů – dle složitosti. Samotné realizaci ale předchází ještě několik fází:
  • Pokud jste zvažovali více variant, zpracujeme finální kalkulaci pro zvolenou variantu.
  • Připravíme stavební dokumentaci (kupní smlouvu, smlouvu o dílo, případně objednávku) a požadavky stavební připravenosti.
  • U složitějších realizací stavební připravenost ještě před zahájením osobně zkontrolujeme.
  • Následuje vybudování samotné sauny, její zprovoznění a předání do užívání.
Za své dílo dáme ruku na rozpálené saunové kameny. Takže vám i po dokončení práce zůstaneme k dispozici pro řešení případných potíží a dodávky vhodných saunových esencí.
Ukázky realizací

Finská sauna

Skandinávský smrk nebo klasická olše? Dřevo dělá atmosféru, ale přemýšlet musíte také nad dalšími věcmi, jako je síla topidla nebo limit elektrické sítě v závislosti na velikosti sauny. To vše společně doladíme.
bilek_sauny_finska
Infra sauna

Infra sauna

Nečekáte, až se kabina nahřeje – saunujete se hned a při teplotě 55 °C. To jsou infrasauny. Před realizací si ale ujasníme, kolik lidí se bude saunovat. Podle toho zvolíme počet infrazářičů, jejich výkon a provedení.

Venkovní sauna

Zahradní domek, v němž rozpustíte všechny trable. Konstrukci zabudujeme do hotové zděné stavby nebo postavíme samostatnou dřevostavbu. Podle vašich sympatií zvolíme vhodné dřevo a podle rozměrů zase adekvátní vytápění.
Bílek venkovní sauny
Bílek aroma sauny
Místo finské sauny můžeme vybudovat také aroma saunu s nižší teplotou a konejšivou vůní bylinek. A pomůžeme vám také s výběrem dalších nezbytností, jako jsou polévací vědra, ochlazovací kádě či správné osvětlení.
Ukázky realizací

Přednosti vaší sauny

Jedinečnost

Možná jste teprve ve fázi výstavby nového domova a možná v tom současném hledáte pro saunu místo. Vybudujeme ji podle vašich možností – tedy žádné typizované řešení.

Nápaditost

Klidně si vymýšlejte a nebojte se zeptat – i v průběhu realizace. Budou-li vaše myšlenky aspoň trochu proveditelné, najdeme řešení, jak je vkusně a funkčně zhmotnit.

Životnost

Řešení, která navrhujeme, nejsou vždy ta nejlevnější. Ale rozhodně zaručí bezstarostný chod sauny. Než bychom použili levnější a nedostatečný komponent, raději od zákazky upustíme.

Jsme srdcaři

Už 25 let děláme své řemeslo. Ani po takové době se ale nedá mluvit o rutině. Pořád se učíme – pořád se zdokonalujeme. A vždy předáváme pouze takové dílo, za které se nemusíme stydět ani před vlastní rodinou.

Začneme ve třech krocích

Odpovězte nám na pár otázek, nechte tady kontakt a my se do dvou dnů ozveme.
Sauna poptávka
  • Kdy a kde
  • Jakou saunu
  • Váš kontakt

Kdy a kde

Jakou saunu

Váš kontakt


Kliknutím na tlačítko “Odeslat poptávku” dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů.

Nechcete otálet?

Otestujte si
naše nasazení
Zavolejte a uvidíte
Zahrada okolo
AK zahrady logo
©2024 Bazény Bílek. Všechna práva vyhrazena.
chevron-downchevron-leftchevron-right