Údržba
bazénu

Víme, jak řešit problémy. Dokonce i ty zapeklité. Nicméně raději takovým situacím předcházíme – pravidelnou údržbou.

Váš bazén bez starostí

Pojistěte si svůj klid. S pravidelnou údržbou neztrácí vaše investice na hodnotě a bazén zůstává čirou radostí – nikoliv jen další z mnoha záležitostí k řešení. A abyste to měli ještě snazší, garantujeme v rámci balíčku pravidelné údržby naši dostupnost do 48 hodin a sníženou hodinovou sazbu při nečekaných událostech.

Týdenní

(1x za týden)

Starosti půjdou zcela mimo vás. Postaráme se úplně o všechno.

Vylovíme nečistoty, vysajeme bazén, vyčistíme skimmer. Prověříme a upravíme hodnoty pH a chloru. Zkontrolujeme a propláchneme filtrační jednotku. Zkalibrujeme sondy, doplníme chemii.

1 350 Kč

(jedna návštěva)

Dvoutýdenní

(1x za 2 týdny)

Vysát bazén zvládáte sami. Všechny další věci zařídíme my.

Vyčistíme skimmer. Prověříme a upravíme hodnoty pH a chloru. Zkontrolujeme a propláchneme filtrační jednotku. Zkalibrujeme sondy, doplníme chemii.

1 950 Kč

(jedna návštěva)

Měsíční

(1x za měsíc)

Základní údržbu si obstaráte. My zajistíme odborné záležitosti.

Prověříme a upravíme hodnoty pH a chloru. Zkontrolujeme a propláchneme filtrační jednotku. Zkalibrujeme sondy, doplníme chemii.

2 450 Kč

(jedna návštěva)

Ceny jsou včetně DPH a neobsahují chemii ani dopravu.

Zazimování bazénu

Mrazy dokáží divy, nad kterými ale zjara žasnout nechcete. Proto dříve než teplota vody v bazénu klesne mezi 10 a 15 °C, ozvěte se: očistíme linky, odpustíme vodu, propereme filtrační náplň, technologie odvodníme a vše zakonzervujeme.

6 000 Kč

vč. DPH, dopravy a chemie

Bezkontaktní mytí zastřešení

Jemné škrábance – takto se do polykarbonátové výplně podepíšou houbičky a kartáče. Proto zastřešení vašeho bazénu vyčistíme tlakem vody a ekologickými prostředky.

2 000 Kč

vč. DPH

Odzimování bazénu

Kdyby tak jen stačilo napustit vodu a hop! – skočit první šipku. Ale ono je potřeba také složit a zprovoznit filtraci, odstranit linku na hladině, vybrat nečistoty, umýt zastřešení a šokově upravit vodu. Což samozřejmě všechno zařídíme.

6 000 Kč

vč. DPH, dopravy a chemie

„Vždy se mi vyplatilo dát na jejich rady…“

Ivana Ščigelová, Staré Město u Frýdku-Místku

BW3A3982-2

Čištění bazénů

Základní čištění dna a stěn bazénu zvládne skoro každý. Pak jsou tu ale ještě situace, kdy se bakterie rozmnoží v místech, kam oko nedohlédne – filtrace, potrubní rozvody, reflektory, protiproudy, masážní okruhy. V minulosti jsme už například čistili:

  • Bazén po bleskové povodni.
  • Dlouhodobě nepoužívaný bazén u nově pořízené nemovitosti.
  • Bazény a vířivky, které majitelům z různých důvodů přerostly přes hlavu.

Opravy a modernizace bazénů

Čerpadlo stávkuje? Bazén teče? Prostě se objevil problém? Přijedeme a vyřešíme ho. Ale možná takovým a jiným nepříjemnostem raději včas zamezíte – například výměnou dosluhujících technologií za nové. A pokud se vám rozšiřuje rodina nebo snad vlastní horizonty, ozvěte se také – přidáme skluzavku, zastřešení a třeba i protiproud.

BW3A3970-2

„...velice efektivní, tudíž šetří svým klientům čas i peníze.“

Martin Pazdziora, Čeladná

ODBORNÉ PRÁCE

1 300 Kč / hod

(975 Kč v rámci balíčku pravidelné údržby)

KONZULTACE

1 500 Kč / hod

DOPRAVA

18 Kč / km

Zde najdete kompletní ceník včetně specifikace balíčků.

Chceme pouze spokojené klienty

„Patrně jedna z nejlepších společností, se kterou jsme se dosud setkali. Jejich práce je navíc velice efektivní, tudíž šetří svým klientům čas i peníze.“

MARTIN PAZDZIORA, ČELADNÁ

„Od roku 2011 provádí firma Bazény Bílek pravidelný servis našeho bazénu. Pokaždé se těším se na chvíle, kdy pánové přijedou a otevřou bazén. Tím nám vždy začíná příjemné, dnes už nejen letní období na zahradě.“

Doc. Ing. arch. KAMIL MRVA, Ph.D., Kopřivnice

„Spolupracuji s firmou pana Bílka řadu let a jsem velmi spokojená. Vždy se mi vyplatilo dát na jejich rady a doporučení. Za profesionální přístup všech zaměstnanců velmi děkuji.“

IVANA ŠČIGELOVÁ, Staré Město u Frýdku-Místku

„Bazény Bílek patří mezi málo firem, u kterých se vždy plně dodržují sjednané dohody a termíny. Za sedm let spolupráce jsem nezaznamenal žádný problém či neprofesionální jednání. Je zde jasně patrný zájem na dlouhodobé spolupráci a spokojenosti zákazníka.“

Ing. MICHAL PŘÁDKA, MBA – Krmelín