Menu
Budujeme a staráme se. V regionu Frýdku-Místku a okolí.

Hotely, penziony, wellness

Vyznáme se v legislativě. Dokážeme najít provozní úspory. A dobře víme, jak zařídit, aby voda ve veřejném bazénu nebo vířivce obstála před hygienickými požadavky i kritickými pohledy hostů.

Nová kapitola vašeho wellness

Hotelové wellness nemusí být místem, kde se stále s něčím bojuje. Pravidelnou údržbou a často i rekonstrukcí celé technologické části jsme provozovatelům ušetřili hromadu peněz a taky starostí. Přidáte se mezi ty spokojené majitele bazénů a vířivek?

Pravidelná údržba

Všechny systémy budou pracovat efektivně a šetřit provozní náklady. Vodu v bazénu či vířivce udržíme v mezích, které vyžaduje vyhláška. A pravidelným servisem prodloužíme také životnost celé investice a zajistíme, že na vás nevyplave žádná nepříjemnost.
Jak se o vás postaráme
Technologie veřejných bazénů

Vylepšení technologií

Peníze tečou do kanálu, hodnoty vycházejí leda náhodou a obsluha se orosí, jenom pomyslí na to výstražné memento – kontrola z hygieny! V tom případě je problém ve strojovně nebo také ve špatných pracovních postupech. Pomůžeme vám dát věci do pořádku.
Čtěte případové studie
Bílek komeční bazén

Nová realizace

Umíme vybudovat bazén, vířivku i saunu. Kompletně nebo pouze technologickou část. Jen asi budeme dražší než konkurence – protože už od začátku vše navrhujeme tak, aby se vyšší vstupní investice vracela v násobně nižších nákladech na každoroční provoz.
To jsou naše reference

Konzultace a školení

Pomůžeme vám zorientovat se v legislativě komerčních provozů a získat představu o rozdílu mezi pojmy „laciné wellness“ a „bezproblémové wellness“. Zaškolíme obsluhu a naučíme ji starat se o wellness tak, aby vše splňovalo legislativní požadavky.
Získejte naše know-how

Chytré wellness

Všechny informace přehledně v jedné aplikaci. Notifikace o poruchách, aby nedošlo k průšvihu, když obsluha zrovna nebude poblíž. A víte, že podle vyhlášky musíte každou druhou hodinu kontrolovat bezvadnou funkčnost technologií pro úpravu vody?
Se systémem Loxone zaznamenáme každý proces a vy získáte přehled o tom, co se ve vašem wellness děje. Budeme vám šetřit peníze a na poruchy zareagujeme dřív, než stačí napáchat škodu.
Získejte 100% přehled
Obrazovky systému Loxone

Příběhy, které špatně začaly

Ale dobře skončily. Protože jsme vyřešili opakující se potíže, které kolikrát vzešly z neznalosti problematiky komerčních provozů – nejen na straně provozovatele, ale často i na straně dodavatele. Toto jsou skutečné příběhy našich klientů.
Nova technologie davkovani pro virivku

Ostře sledovaná vířivka

Zákalu se ne a ne zbavit. Vzorky nevycházely. A strojovna? Tam nebylo v pořádku skoro nic. V Horském hotelu Čeladenka tak za 5 let provozu vířivky vyplýtvali za vodu a její ohřev milion korun. Náš zásah snížil náklady na čtvrtinu. A vzorky už vychází bez problému.
Jak jsme to udělali
Nova bazenova technologie premistena do drevniku

Bazén na dálkové ovládání

Bazén v Beskydech – majitelé v Praze. Na Roubence Staňka se střídali hosté a stanice ovládaná RX napětím to nezvládala: jednou byl bazén zelený, podruhé plný chloru. S chlorovou sondou a chytrým systémem Loxone pro vzdálený dohled je to ale jiná.
Toto je chytrý bazén

Naši klienti mají klid

Když se do něčeho pustíme, není to hotové ani rychle, ani levně. Jsme totiž docela puntičkáři, víte? Ale až skončíme, můžeme vám garantovat, že všechno bude fungovat, jak má – přesně podle legislativy, bez průšvihů a s rozumnými náklady.

Tohle jsme vybudovali

Therápon Aqua
Kopřivnice
Bazén, vířivky a sauny ve wellness zóně
Hotel Bauer
Bílá
Bazén, vířivku a sauny
Hotel Miura
Čeladná
Technologie venkovního bazénu
Hotel Lorkova vila
Čeladná
Technologie vířivky
Hotel Hukvaldy
Hukvaldy
Technologie bazénu a vířivky
Odborný léčebný ústav Metylovice
Metylovice
Technologie bazénu a vířivky
Sportovní centrum Kotelna
Frýdlant
Technologie bazénu a vířivky
DJK Fyzio
Ostrava
Technologie rehabilitačního bazénu
Wellness Jablunkov
Jablunkov
Technologie vířivky
Centrum Slezská Harta
Razová
Vířivka

A máme také zpětnou vazbu

Za tuhle cenu samé benefity

Máme přes 25 let zkušeností. Umíme řešit i nejzapeklitější případy. A pod svou práci se vždy hrdě podepíšeme. Tím pádem se vy můžete věnovat své práci – a jenom sčítat úspory a přínosy.
25+
let zkušeností
100%
zodpovědnost

Dlouhodobě ušetříte

Za realizaci možná vydáte půl milionu korun navíc. Ale na provozu pak oproti jiné, levnější nabídce každý rok ušetříte třeba 150 000 Kč. To se za 20 let hezky nasčítá.

Dostojíte legislativě

Vše navrhujeme v souladu s platnou vyhláškou 238/2011 Sb. Díky tomu získáte absolutně čistou vodu a nemusíte se bát ani hygieny, ani stížností hostů.

Dostanete to nejlepší

Používáme technologie, které v náročném veřejném provozu obstojí. A pro jejich ovládání můžeme použít chytrý systém Loxone, který přinese další úspory.
Odborné práce
1 075 Kč/hod
bez DPH
Konzultace
1 240 Kč/hod
bez DPH
Doprava
15 Kč/km
bez DPH

Získejte wellness, 
které pracuje pro vás

Začněte pěti rychlými kroky ve formuláři. A my se vám do dvou pracovních dnů ozveme.
Veřejný prostor
  • Služba
  • Lokalita
  • Váš příběh
  • Kontakt
  • Cena

Služba


Lokalita


Váš příběh


Kontakt


Cena

Odborné práce – 1  075 Kč/hod bez DPH
Konzultace – 1 240 Kč/hod bez DPH
Doprava – 15 Kč/km bez DPH


Kliknutím na tlačítko “Odeslat poptávku” dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů.

Nechcete otálet?

Otestujte si
naše nasazení
Zavolejte a uvidíte
Zahrada okolo
AK zahrady logo
©2024 Bazény Bílek. Všechna práva vyhrazena.
chevron-downchevron-leftchevron-right