Menu

Zastřešení bazénu

Stojí před námi společný cíl: ukrýt váš bazén pod zastřešení, ve kterém se prolíná elegance s poctivým zpracováním.
Jak to uděláme

Prémiové zastřešení

Není nutné vysvětlovat si přínosy zastřešení. Ty už nejspíš znáte. Důležitější je najít pro váš bazén to vhodné zastřešení – takové, se kterým bude nejméně starostí, zapadne do stylu vaší zahrady a v kolejnicích pojede tak snadno, že ho i po letech posunete jednou rukou. Hledat proto budeme mezi prémiovými modely českého výrobce Alukov.

Přímá cesta k zastřešení

01

Osobní setkání

Vyslechneme si vaše představy, zhodnotíme možnosti odvíjející se od bazénu i zahrady a společně najdeme řešení, které bude estetické i funkční. První schůzku máte zdarma.
Jak probíhá první schůzka
Na první schůzku si vyhraďte hodinu až hodinu a půl. Budou nás zajímat vaše očekávání a také zhodnotíme možnosti i omezení, která přináší umístění zastřešení. Společně prodiskutujeme vhodné modely zastřešení z hlediska technického a samozřejmě také estetického. Odhadneme náklady na realizaci a uvedeme vás do problematiky výstavby.
02

Návrh řešení

Připravíme návrh několika možných variant zastřešení – včetně ukázek podobných, již realizovaných projektů a podrobného rozpočtu. Návrh řešení je zatím také zdarma.
Co obsahuje technické řešení
V rámci technického řešení získáte prvotní oceněný návrh a fotogalerii s realizovanými zastřešeními stejného typu – pro lepší představu o budoucí podobě vašeho zastřešení. V cenové nabídce najdete do puntíku rozepsané vše, co bude obsahem díla – kompletní materiál, montáž i náklady na dopravu. Nad rámec cenové nabídky už vás tak nečekají žádné další výdaje.
Zpracování technického řešení vás nezavazuje k následné realizaci.
03

Realizace zastřešení

Den nebo dva – s dobrou přípravou stavba zastřešení většinou netrvá déle. Předáním díla ale naše angažovanost nekončí. Na zastřešení máte nadstandardní záruční dobu 60 měsíců, zajistíme jeho průběžnou údržbu i bezkontaktní mytí.
Průběh realizace
Realizace zastřešení zabere se vším všudy zpravidla jeden až dva dny – dle složitosti a klimatických podmínek. Samotné realizaci ale předchází ještě několik fází:
  • Pokud jste zvažovali více variant, zpracujeme finální kalkulaci pro zvolenou variantu.
  • Připravíme stavební dokumentaci (kupní smlouvu, smlouvu o dílo, případně objednávku) a požadavky stavební připravenosti.
  • U složitějších realizací stavební připravenost ještě před zahájením osobně zkontrolujeme.
  • Následuje vybudování samotného zastřešení, jeho zprovoznění a předání do užívání.
Získejte orientační cenu

Co oči nevidí. Jak vybrat zastřešení?

Tohle uvidíte, jen když vezmete do ruky pilku. A pak pochopíte, proč jsou některá zastřešení levnější než jiná.
Zjistěte, kde neušetříte

Reklamace se zamítá. O životnosti zastřešení

Paradoxy, které se dočtete v provozních podmínkách některých českých prodejců. Vsadíte na (ne)jistotu?
Nenechte se ošálit

Nízké zastřešení

Ochrání bazén před nečistotami, ušetří práci s úklidem a přitom nepokazí výhled do zahrady. Navíc, zvolíte-li zastřešení s klenbou, můžete plavat i v zakrytém bazénu.
Bazény Bílek - nízké zastřešení Terra
Bazény Bílek - střední zastřešení Tropea Neo

Střední zastřešení

Středně vysoké zastřešení stále ještě nijak výrazně nevyčnívá ze zahrady a přitom můžete zakrytý bazén využívat od jara do podzimu. A pod střechou se i převléknete.

Vysoké zastřešení

V tomto případě už získáte regulérní krytý bazén, kolem kterého se můžete volně pohybovat a vytvořit si uvnitř třeba také prostor pro posezení a převléknutí do suchého.
Bazény Bílek - vysoké zastřešení Omega
Nezávazná poptávka

Přednosti vašeho zastřešení

Trvanlivost

Za 25 let v oboru dobře víme, jak levnější modely zastřešení fungují po letech používání. Abyste to vy zjišťovat nemuseli, používáme jen to nejlepší, co máme vyzkoušené.

Nápaditost

Často je potřeba více přemýšlet než jen montovat. Specifický je bazén, zahrada i vaše představy. Proto vždy hledáme řešení, na které můžete říct jen: „To je ono!“

Životnost

Řešení, která navrhujeme, nejsou vždy ta nejlevnější. Ale rozhodně zaručí bezstarostný chod zastřešení. Na prémiové modely Alukov navíc získáte záruku 60 měsíců.
Bílek zastřešení

Přednosti vašeho zastřešení

Trvanlivost

Za 25 let v oboru dobře víme, jak levnější modely zastřešení fungují po letech používání. Abyste to vy zjišťovat nemuseli, používáme jen to nejlepší, co máme vyzkoušené.

Nápaditost

Často je potřeba více přemýšlet než jen montovat. Specifický je bazén, zahrada i vaše představy. Proto vždy hledáme možnosti, na které můžete říct jen: „To je ono!“

Životnost

Řešení, která navrhujeme, nejsou vždy ta nejlevnější. Ale rozhodně zaručí bezstarostný chod zastřešení. Na prémiové modely Alukov navíc získáte záruku 60 měsíců.

Jsme srdcaři

Už 25 let děláme své řemeslo. Ani po takové době se ale nedá mluvit o rutině. Pořád se učíme – pořád se zdokonalujeme. A vždy předáváme pouze takové dílo, za které se nemusíme stydět ani před vlastní rodinou.
Otestujte si
naše nasazení
Zavolejte a uvidíte
Zahrada okolo
AK zahrady logo
chevron-downchevron-leftchevron-right