Menu
Budujeme a staráme se. V regionu Frýdku-Místku a okolí.

Udělej díru do vesmíru

No dobře, do vesmíru přímo ne. Ale díru do Země ti slíbit můžeme. Zapoj se do naší party bazénářů a pracuj s námi na věcech, které dělají radost nám i zákazníkům.
Co tě s námi čeká

Dobrá práce. 
A ještě lepší parta

Není nás moc a pokud nebylo tvé předchozí povolání truhlář, spočítáš nás na prstech jedné ruky. Držíme slovo, navzájem se neprudíme a jeden se kdykoliv může obrátit na druhého. Zákazníkům se snažíme skutečně pomáhat a nikdy jsme nepředali práci, která nebyla tip ťop. Občas je potřeba se otáčet, ale na víkendy si sáhnout nedáme. Máme rádi legraci, ale také odpovědnost.

Aktuálně hledáme:

Elektrikáře
Servisního technika
Darvid Hernik

Stereotyp je tady „sprosté“ slovo

„Stereotyp je tady ‚sprosté‘ slovo. Každý den máme před sebou něco nového – ať už to vyvstane u ranní kávičky nebo přímo v pracovním procesu. Výjimečný kolektiv, pohoda a skutečnost, že v práci člověk neznamená jen číslo, jsou důvody, díky kterým tvoříme tuhle skvělou partu.“
DAVID HERNIK – sauny, vířivky a zastřešení

Čeho si ceníme

Tvé zapadnutí do naší party usnadní, budeš-li v řemesle vyznávat stejné věci, jaké dnes a denně praktikujeme my.
  • Odvádíme práci v kvalitě, jakou bychom v případě vlastního majetku sami vyžadovali od jiných. Cílem jsou výsledky, za které se nemusíme stydět ani před svou mámou.
  • Chyba se může stát. Nesmí se ale opakovat a už vůbec ne tajit. Pokud něco nefunguje nebo se nepovede, řekneme to narovinu a hledáme řešení.
  • Vycházíme si vstříc a podporujeme se. Když jeden něčemu nerozumí, bude si vědět rady druhý. Není ostuda požádat parťáka o pomoc.
Martin Imričko

...můžeme být na svou práci hrdí

„Františka jsem poznal před 14 lety a během té naší společné dlouholeté cesty se z nás stali dobří přátelé. Je to férový a poctivý chlap, jehož přístup k podnikání je ukázkově zodpovědný. Obzvláště pak směrem k zákazníkům, se kterými mnohdy spolupracujeme po dlouhé roky, a můžeme tak být na svou práci hrdí.“
MARTIN IMRIČKO – servis a realizace bazénů

Proč by ses měl ozvat

Vybíráme si hezké a zajímavé projekty (aktuálně realizujeme třeba chytrý bazén) a jsme hrdí na to, že pracujeme nejen rukama, ale i hlavou.
  • Zákazníci si naší práce váží a umí ji ocenit.
  • Budeš mít částečně možnost organizovat si práci u zákazníků podle sebe. Takže snáze skloubíš zaměstnání s volným časem.
  • Každý den je jiný. Budujeme nové bazény, staráme se o jejich údržbu, řešíme havárky, stavíme zastřešení, sauny a vířivky. Stereotyp nezažiješ.
  • Budeš mít příležitosti neustále se učit novým věcem.
  • Přes zimu máš možnost vzít si volno třeba na měsíc.
  • Dostaneš férové peníze, mobil, pracovní oblečení Engelbert Strauss, po zkušební době i služební auto k soukromým účelům a jako bonus plovací vestu.
Zkus to. Ozvi se nám
Veronika Seibertová

...opravdová a nefalšovaná přátelská atmosféra.

„František je férový k zákazníkům i zaměstnancům, dělá svou práci poctivě, problémy řeší konstruktivně, domýšlí každý detail a vždy se dívá o několik kroků dopředu. I díky jeho přístupu se v práci cítíme v pohodě a jsme motivovaní dělat vše, jak nejlépe umíme. Třešničkou na dortu je opravdová a nefalšovaná přátelská atmosféra.“
VERONIKA SEIBERTOVÁ – kancelář a papírování

Pošli nám životopis.
Určitě odpovíme

Otestujte si
naše nasazení
Zavolejte a uvidíte
Zahrada okolo
AK zahrady logo
©2024 Bazény Bílek. Všechna práva vyhrazena.
chevron-down