Menu
Budujeme a staráme se. V regionu Frýdku-Místku a okolí.

Vaše vířivka

Luxusní design a promyšlenou sestavu trysek dokáže pokazit jen jediná věc – kazící se voda. A právě té předejdeme.
Jak to uděláme

Odpověď je: technologie

V bublající teplé vodě nejspíš hledáte onen pozitivní vliv na své zdraví. To se ale příliš neslučuje s množícími se bakteriemi nebo nevhodným množstvím dezinfekce. Proto už při společném hloubání nad podobou vaší vířivky budeme koukat po možných omezeních pro kvalitu vody a podle toho pak přizpůsobíme technologie její úpravy.

Jsme odborníci na technologie

Dobře víme, že udržet malý objem velmi teplé vody v bezvadném stavu je velmi složitý úkol. K vířivkám proto instalujeme technologie, které odpovídají podmínkám vašeho provozu – době užívání, množství filtrované vody nebo její vstupní kvalitě.

Přímá cesta k čisté vodě

01

Osobní setkání

Vyslechneme si vaše představy, zhodnotíme všechny okolnosti provozu (komerčního i soukromého) a navrhneme řešení, které vám do budoucna ušetří spoustu starostí.
Jak probíhá první schůzka
Na první schůzku si vyhraďte alespoň dvě hodiny. Napřed nás budou zajímat vaše očekávání, přičemž vám rovnou odpovíme, zdali jsou reálná, nebo bude potřeba je přehodnotit. Seznámíme se se všemi možnostmi a omezeními, která přináší zvolený prostor, připojení na zdroj elektrické energie, vodovod a kanalizaci. Představíme vám možná řešení, odhadneme náklady na realizaci a uvedeme vás do problematiky výstavby i následného provozu vířivky.
02

Návrh řešení

Připravíme technické řešení vaší nové vířivky se souhrnem všech komponentů a podrobným rozpočtem. Cena vyhotovení technického řešení začíná na 10 000 Kč.
Co obsahuje technické řešení
V rámci technického řešení získáte specifikaci všech komponentů a cenovou nabídku, ve které cenu vyčíslíme položku po položce. Další podklady nezbytné pro stavbu a další řemesla připravíme až v rámci realizace. Každý návrh řešení připravujeme na míru – někdy ho dokážeme zpracovat hned po úvodní schůzce, jindy potřebujeme více času a prostoru pro podrobné diskuze. Technické řešení vám osobně představíme a případně ještě zapracujeme úpravy, na které společně narazíme.
Pokud se jedná o složitější projekt, do kterého vstupujeme pouze jako jeden z více účastníků, zabere příprava technického řešení daleko více času – čeká nás jednání nejen s vámi jako zadavatelem, ale také s dalšími profesemi a seznámení se s projektovou dokumentací stavby, elektroinstalací, topení, zdravotně technické instalace atp. K cenové nabídce pak získáte také souhrn požadavků a dohod s ostatními profesemi, technickou zprávu a případně také výkresy situace či sjednaných detailů.
Připravit vám můžeme také podklady, se kterými následně oslovíte projektanta nebo ostatní profese (stavební firmu, zahradníky atp.).
Zpracování technického řešení vás nezavazuje k následné realizaci.
03

Instalace technologií

Poté, co s dodavatelem vířivku usadíme, začneme naši práci na technologiích filtrace, topení, automatického dávkování, čerpadel a dalších nezbytnostech pro správný a bezproblémový chod vířivky. Instalace nám zabere zpravidla několik dní.
Jednotlivé fáze realizace
Realizace technologií vířivky zabere se vším všudy zpravidla dva měsíce – z toho jeden měsíc připadá za zkušební provoz.
  • Zpracujeme stavební dokumentaci (kupní smlouvu, smlouvu o dílo, případně objednávku) a požadavky stavební připravenosti.
  • Na koordinačních schůzkách se setkáme s dalšími profesemi a domluvíme naši součinnost.
  • Společně s dodavatelem usadíme vířivku a vybudujeme její technologické příslušenství.
  • Vířivku zprovozníme, odladíme její fungování a v průběhu zkušebního provozu vám ji předáme do užívání.
Během následného zkušebního provozu vám či obsluze komerčně využívané vířivky ukážeme, jak s technologiemi správně pracovat. A budete-li chtít, postaráme se také o jejich pravidelnou údržbu.
Vše o údržbě

Veřejná vířivka

Se standardní vířivkou na technické a zákonné normy pro veřejný provoz ani kolaudační souhlas nedosáhnete. Vířivku a technologie úpravy vody proto navrhneme a sestavíme na míru vašemu wellness, hotelu či penzionu. A připravíme také podklady pro hygienické schválení.
Bílek komerční vířivka
Bílek vnitřní vířivka

Soukromá vířivka

Normy se vás netýkají, ale možná se u své designové vířivky nehodláte spokojit s průměrnou kvalitou vody. Nedej bože, abyste kvůli nedostatečným technologiím v budoucnu řešili nějaké poruchy. Máte-li to takto, nainstalujeme vám ke špičkové vířivce také špičkové technologie.

Přednosti vaší vířivky

Nadstandard

Dobře víme, že dodavatelé vířivek se o okolnosti provozu často zajímají jen povrchně. My se naopak pídíme po každém detailu – abyste v budoucnu nevyhazovali peníze za nadbytečnou údržbu a opravy.

Čistota

Veřejné vířivky musí splňovat nejen přísné hygienické normy, ale také čelí drobnohledu zákazníků. Orientujeme se v legislativě a postaráme se, aby vše fungovalo, jak má.

Životnost

Řešení, která navrhujeme, nejsou vždy ta nejlevnější. Ale rozhodně zaručí bezstarostný chod vířivky. Než bychom použili levnější a nedostatečné komponenty, raději od zákazky upustíme.
Bílek zastřešení

Přednosti vašeho zastřešení

Trvanlivost

Za 25 let v oboru dobře víme, jak levnější modely zastřešení fungují po letech používání. Abyste to vy zjišťovat nemuseli, používáme jen to nejlepší, co máme vyzkoušené.

Nápaditost

Často je potřeba více přemýšlet než jen montovat. Specifický je bazén, zahrada i vaše představy. Proto vždy hledáme možnosti, na které můžete říct jen: „To je ono!“

Životnost

Řešení, která navrhujeme, nejsou vždy ta nejlevnější. Ale rozhodně zaručí bezstarostný chod zastřešení. Na prémiové modely Alukov navíc získáte záruku 60 měsíců.

Jsme srdcaři

Už 25 let děláme své řemeslo. Ani po takové době se ale nedá mluvit o rutině. Pořád se učíme – pořád se zdokonalujeme. A vždy předáváme pouze takové dílo, za které se nemusíme stydět ani před vlastní rodinou.

Začneme ve třech krocích

Odpovězte nám na pár otázek, nechte tady kontakt a my se do dvou dnů ozveme.
Vířivka poptávka
  • Kdy a kde
  • Jakou vířivku
  • Váš kontakt

Kdy a kde

Jakou vířivku

Váš kontakt


Kliknutím na tlačítko “Odeslat poptávku” dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů.

Nechcete otálet?

Otestujte si
naše nasazení
Zavolejte a uvidíte
Zahrada okolo
AK zahrady logo
©2024 Bazény Bílek. Všechna práva vyhrazena.
chevron-downchevron-leftchevron-right